درباره ما

  • مرکز رایانه پرشین از سال ۱۳۷۶ کار خود را آغاز کرد.

خدمات تخصصی ماشین های اداری مانند تعمیرات پرینترهای سوزنی در همان زمان حرفه تخصصی این مرکز بود. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی این خدمات تخصصی به تعمیرات پرینترهای لیزری و تعمیرات تخصصی انواع فکس ارتقا یافت. در کنار این خدمات شارژ و تعمیر انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان نیز جهت تکمیل فرایند خدمت رسانی به مشتری و تخصصی شدن کامل پرشین کامپیوتر در زمینه ماشین های اداری به آن اضافه شد و درسال ۱۳۸۱ کارگاه تخصصی ماشین های اداری تکمیل شد و تمامی خدمات ماشین های اداری سبک (به غیر از دستگاه های فتوکپی سنگین) به مشتریان قابل ارائه بود.

  • در سال ۱۳۸۴ بخش سخت افزار این مرکز نیز به صورت خرید و فروش، اسمبل و ارتقای سیستم و همچنین عیب یابی شروع به کار کرد و دو سال بعد بخش خدمات لپ تاپ نیز که اکثرا در زمینه تعمیرات لپ تاپ فعالیت می­ کند به سیستم سخت افزار نیز اضافه شد

  • در سال ۱۳۸۷ تعمیرات تخصصی ال سی دی نیز به سیستم سخت افزار مجموعه پرشین پیوست تا این مجموعه در بخش سخت افزار گام مثبتی دیگر در جهت ارتقای خدمات کامپیوتر و سخت افزار بردارد در این میان مرکز رایانه پرشین با عقد قراردادهای سازمانی شروع به خدماتی گسترده در بخش وسیع تری از جامعه کامپیوتری کرد.

این مجموعه به علت رضایت مشتریان و سازمان های طرف قرارداد نزدیک به ۱۹ سال است که برقرار است و آماده ارائه خدمات تخصصی سخت افزار، لپ تاپ و خدمات فوق تخصصی ماشین های اداری و فکس با مشتریان خود و سازمان ها، ادارات و شرکت ها می باشد.