تعمیرات فکس، مرکز تخصصی تعمیر انواع فکس

تعمیرات فکس های لیزری، فکس های کاربنی، فکس های رولی و فکس های حرارتی با بالاترین کیفیت خدمات

  • تعمیرات فکس مرکز رایانه پرشین با سابقه طولانی در تعمیر فکس های پاناسونیک (panasonic)،تعمیرات فکس های شارپ (sharp)، کانون (canon)، سامسونگ (samsung) یکی از قوی ترین مراکز تعمیر فکس در تهران می باشد.
  • تعمیرات فکس تمامی قطعاتی که نیاز به تعمیر دارند را از باکیفیت ترین آنها استفاده میکنیم. قطعات اورژینال و از قطعات دست دوم و طرح اورژینال به هیچ عنوان استفاده نخواهد شد.

تعمیرات فکس مشکلاتی از قبیل:

۱- نکشیدن کاغذ ۲- ارسال نکردن فکس ۳- اشکالات موتوری ۴- گیرپاژ کردن (قفل کردن) موتور ۵- تعمیر سیستم لیزری فکس و همچنین ارائه محصولات مصرفی و مورد نیاز دستگاه مشتری با بالاترین کیفیت را تضمین میکنیم.

تعمیرات فکس در مرکز پرشین با بهره گیری از تجربه ۱۹ ساله توسط متخصص مجرب صورت می پذیرد. تعمیرات فکس های قدیمی رولی حرارتی در ابتدا در این مرکز انجام میشد که پس از پیشرفت در تولید فکس های کاربنی و بعد از آن فکس های لیزری تعمیرات فکس در این مرکز نیاز مطابق با نیاز های روز جامعه شد. تعمیرات انواع فکس های مختلف مانند پاناسونیک لیزری که نیاز به تعویض کیت شارژ دارند نیز هم به صورت تعویض کیت و هم به صورت شارژ مخزن در این مرکز انجام می شود. تعمیرات تخصصی فکس های مختلف مانند سامسونگ و شارپ نیز با وجود کمتر بودن قطعات نسبت به پاناسونیک در این مرکز به صورت تخصصی انجام میشود.

  • همچنین رویکرد مجموعه رایانه پرشین در تعمیرات فکس بگونه ای است که آمادگی عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی کوچک، بزرگ و بسیار بزرگ را داریم و میتوانیم با بالاترین کیفیت به این سازمان ها خدمات خوبی ارائه کنیم.

اعتماد از شما، بالاترین درجه کیفیت و هزینه مناسب ازما

همچنین مشتریان محترم می توانند در پایان همین صفحه در صورت بروز مشکل، ایراد دستگاه خود را بگویند تا راهنماییشان کنیم.

تعمیرات فکس لیزری تعمیرات فکس کاربنی