آموزش تصویری شارژ کارتریج لیزری پرینتر HP 1100

آموزش تصویری شارژ کارتریج لیزری پرینتر HP 1100

با سلام و خسته نباشید. با مجموعه آموزش تصویری شارژ کارتریج لیزری در خدمتتان هستیم. در این بخش سعی کردیم با تصاویر از هر مرحله شارژ کارتریج پرینتر لیزری hp 1100 شما را با مراحل دقیق شارژ این کارتریج لیزری آشنا کنیم. در پایان آموزش نظر خودتون رو در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

۱- ابتدا مانند تصاویر و با لوزام مورد نیاز باید دو بخش کارتریج را از هم جدا کنیم.

۲- مطابق شکل در دو طرف کارتریج دو عدد پیم فلزی وجود دارد که باید آنها را از هم جدا کنیم.

۳- حالا مانند تصاویر زیر کارتریج به دو بخش مخزن و ذخیره سطل آشغال پودرهای سوخته تقسیم شده است. باید دو تا پیمی را که با ضربه به داخل آن افتاده است را به آرامی برای بستن مجدد کارتریج در انتهای کار از آن خارج کنیم.

۴- پس از آنکه پیم ها را در آوردیم باید کارتریج را سرویس کنیم و بخش سطل زباله آن را تخلیه و از پودر های سوخته پاکسازی کنیم. مطابق تصاویر زیر باید درام سبز رنگ را از بخش سطل زباله کارتریج خالی کنیم. پس باید پیم اتصال درام به بدنه را به آهستگی با دمباریک از داخل آن بیرون بکشیم.

۵- حالا مطابق تصاویر زیر تمام بخش های سطل زباله را از هم جدا میکنیم و پودرهای سوخته را از داخل آن پاکسازی میکنیم.

۶- در پایان کار مجددا تمام قطعات بخش سطل زباله را در سر جای خود با همان ترتیبی که آنها را باز کرده بودیم میبندیم. سپس مانند شکل زیر به سراغ بخش مخزن میرویم. همانطور که در تصویر نمایش داده شده در یک سر کارتریج پیچ آن قسمتی که مشخص شده را باید باز کنیم تا برای ریختن پودر شارژ به دریچه مخزن دسترسی داشته باشیم. پس به ترتیب مانند تصاویر یک سر کارتریج را باز میکنیم.

۷- مانند آنچه در تصاویر زیر نمایش داده شده به دریچه مخزن دسترسی پیدا کردیم و باید درپوش آن را جدا کنیم و درون آن را با پودر شارژ پر کنیم.

۸- در این مرحله پس از پر کردن کارتیج باید مطابق تصاویر زیر درپوش مخزن را بگذاریم و مانند آنجه در تصویر برایتان نمایش دادیم کلگی کارتریج را که برای ریختن پودر شارژ جدا کرده بودیم را مجددا سر جای خود قرار دهیم و ببندیم.

۹- در مرحله آخر آموزش تصویری شارژ کارتریج باید مطابق تصویر زیر بخش مخزن و بخش سطل زباله را به هم متصل کنیم و دو پیم را که در مرحله اول با ضربه خارج کردیم را سر جای خود برگردانیم.

آموزش تصویری شارژ کارتریج لیزری پرینتر HP 1100 به پایان رسید. شما میتوانید کارتریج را در دستگاه قرار دهید و به راحتی از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.